• Doğalgaz Acil İhbar Hattı : 187
  • Tel : 444 0 187
  • Whatsapp : 0552 187 0 187
  • Bip : 0538 882 91 91

ÇEDAŞ GRUP ŞİRKETLERİ ÇORUM, ÇANKIRI, YOZGAT, KARABÜK, KASTAMONU VE İLÇELERİNDE TAM KADRO VATAN NÖBETİNDE...Çedaş Grup şirketleri (Çorumgaz, Sürmeligaz ve Kargaz) çalışanları darbe girişiminin yapıldığı ilk günden itibaren demokrasi nöbetlerine tam kadro destek vermeye devam ediyor. Çedaş Grup dağıtım bölgesi olan Çorum,Çankırı,Yozgat,Kastamonu, Karabük illeri ve ilçelerinde meydanlarda birlik olma mesajı veriyor.

AHLATCI GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET AHLATCI, (ORTADAKİ)DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI TÜRK MİLLETİNİN TEPKİSİNİ 11 MİLYAR DOLARLIK REZERVİNİ TÜRK LİRASINA ÇEVİREREK GÖSTERDİĞİNİ SÖYLEDİ. ÇORUMGAZ A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ KASIM KAHRAMAN (SAĞ BAŞTAKİ) İSE TÜRKİYE'NİN BÖLGESİNDE HUZUR VE İSTİKRAR ÜLKESİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ (M. MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)

GECE BOYUNCA AY-YILDIZLI T-SHİRT DAĞITILDI

Çorumda düzenlenen demokrasi mitingine katılan Ahlatcı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, Çorumgaz Genel Müdürü Kasım Kahraman ve şirket çalışanları vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbeti tuttu. Ayrıca Gazi caddesinde stand açan Çorumgaz, vatandaşlara gece boyunca yüzlerce ay yıldızlı t-shirt, şal, bisküvi, çikolata ve su dağıttı.

ÇORUMGAZ A.Ş. ÇALIŞANLARI DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKIYOR (M. MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)

HERŞEY VATAN İÇİNDİR: GERİSİ TEFERRUAT

15 Temmuz darbe girişiminin ardından büyük görevler düştüğünü dile getiren Ahlatcı, “Ülkemiz için bütün işadamları olarak 15 Temmuz’a kadar vatanımız milletimiz için nasıl çalışıyorsak 15 Temmuz’dan sonra en az iki katı çalışmalıyız. Herşey vatan için gerisi teferruat” ifadelerini kullandı.

TÜM PERSONEL MEYDANLARDA

Grup şirketlerinde 1750 personelinin bulunduğunu ve personelin tamamının darbe girişiminin yapıldığı ilk geceden itibaren meydanlarda olduklarını açıklayan Ahlatcı, pazar akşamına kadar yine meydanlarda ve vatan hainlerine karşı bekleme de olacaklarının altını çizdi. Darbe girişiminde bulunanların mutlaka idam cezası ile cezalandırılmasını sözlerine ekledi.

ÇORUMGAZ’DAN MİLLİ İRADEYE TAM DESTEK


   

AHMET AHLATCI: İDAM CEZASI MUTLAKA OLMALI

Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne ihtiyacının olmadığını dile getiren Ahlatcı, “Bu saatten sonra İngiltere’nin beğenmeyip çıktığı AB birliğine girme ihtiyacımız yok. İdam cezası için bizi Avrupa Birliğine almayacaklarsa bundan dolayı memnunuz. İdam cezası mutlaka ama mutlaka olmalı. Avrupa Birliği’ne girme işini referandum yoluyla bütün dünyaya Türk halkının oyunu göstermeliyiz. Bizim Avrupa Birliği’ne hiç ihtiyacımız yok” diye konuştu.

KASIM KAHRAMAN: TÜRKİYE HUZUR VE İSTİKRARIN SEMBOLÜ OLDU

Çorumgaz Genel Müdürü Kasım Kahraman ise, jeopolitik açıdan bakıldığında Türkiye’nin bölgesinde huzur ve istikrarın sembolü olduğunu söyledi. Bazı güçlerin bu istikrara ve huzura kast ettiklerini vurgulayan Kahraman, ülkenin cesur evlatlarının 15 Temmuz gecesi sokaklara inerek milletin huzuruna kast edenlere fırsat vermediğinin altını çizdi. 15 Temmuzdan bugüne kadar 237 kişinin şehit olurken, 2 bin 500’ün üzerinde kişinin yaralandığını hatırlatan Kahraman, “Bu yaralıların bir kısmı çok ciddi manada ağır yaralıdır. Gazi kardeşlerimiz bu ülkenin huzurunun temsilcisi oldular. Biz bugün ki huzurumuzu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Tüm dünyaya Türk milletinin cesaretini darbeye karşı direncini gösterdiler. Ülkenin huzuruna, birliğine ve beraberliğine kast edenleri şiddetle lanetliyoruz” dedi.